Nakon punih 13 godina kuglači Željezničara vratili su se na mjesto gdje je počeo najljepši i najbolji dio povijesti kluba. 2009. godine na kuglani u Plitvicama po prvi puta su se plasirali u najvišu državnu ligu, gdje su ove subote uspješno započeli osmu sezonu i to susretom s ekipom Plitvica, novim članom najviše kuglačke lige.… Opširnije
Ekipna:
DRAMA BEZ SREĆE NA KRAJU
Kad smo za protivnika u četvrtzavršnici kupa Hrvatske dobili zagrebačku Grmoščicu znali smo da se na neutralnoj kuglani možemo ravnopravno suprotstaviti tom protivniku, ali da će se u susretu odvijati takva drama kakvu smo ove subote vidjeli u Zaboku ipak se nismo nadali. Sve je počelo loše za Željezničar jer je u prvom bloku Grmoščica… Opširnije
ČETIRI ČUNJA ZA ČETVRTZAVRŠNICU
U subotu su kuglači čakovečkog Željezničara imali prvi natjecateljski nastup nakon više od mjesec dana od završetka ligaške sezone i to se osjetilo u rezultatima. Iako su na kraju pobijedili rezultati, kako pojedinačni, tako i ukupni ekipni, daleko su od onih iz ligaške sezone. U utakmici osmine završnice hrvatskoga kupa Željezničar je gostovao kod prvobeligaša… Opširnije
PRVA LIGA I DALJE U ČAKOVCU
Odigrano je posljednje kolo 1. hrvatske kuglačke lige u kojemu je u Čakovcu igrana utakmica koja je odlučivala koji će klub slijedeće sezone i dalje nastupati u tom najvišem stupnju natjecanja. Željezničaru je u goste došao zagrebački Medveščak 1958 s bodom prednosti na tablici i željom da tu prednost sačuva. Nasuprot toga Željezničaru je trebala… Opširnije
